Triflex HX1 Runner - Kırmızı Kablosuz Dikey Süpürge (Ek Akülü)

Triflex HX1 Runner - Kırmızı Kablosuz Dikey Süpürge (Ek Akülü) (11514470)

Fiyat : ₺8.190,00(KDV Dahil)


Miele Triflex HX1 Runner kablosuz (şarjlı) elektrikli dikey süpürge (Kırmızı):

20000169689.highres (1).jpg (39 KB)

Red Dot kalite mührü için kriterler işlevsellik, dayanıklılık ve ekolojik uyumluluk, örneğin bir ürünün yenilik derecesi veya ergonomisidir. Miele kablosuz Triflex HX1 el tipi elektrikli süpürge de bu standartlara göre puanlandı. Eşsiz tasarımı sayesinde, birkaç saniye içinde dönüştürülebilir ve böylece üç elektrikli süpürgeyi bir araya getirir. “Kalp” motor ünitesi, pil ve toz kutusundan oluşan PowerUnit'tir. Bu doğrudan sapın altına takılırsa, Triflex kolayca manevra yapabilir ve tavanlarda veya alçak mobilyaların altında rahatça vakumlanabilir. Öte yandan, eğer alt bölgede ise, ağırlık merkezi buna göre değişir ve büyük alanlar bile kolayca temizlenebilir. PowerUnit solo modu, kahvaltı masasında veya arabadaki kırıntıları çıkarmak için idealdir. Bu esneklik güçlü emiş gücü ve daha hızlı temizlik ile birleştirilmiştir. Değiştirilebilir pil, 60 dakikaya kadar çalışma süresi sağlar. 

Standart bir elektrikli süpürge kadar güçlü!
 
Gereksinimlerinizi karşılayabilecek kadar konforlu!

Değiştirilebilir lityum iyon akü (2500 mAh - Powered by Varta)

60 Dakikaya varan çalışma süresi
 
Ekstra uzun çalışma süresi için ek lityum iyon akülü.
 
170 Watt 
 
3 kademeli sürgülü düğme
 
Tüm yüzeyler için aydınlatmalı geniş elektrikli fırça
 
3,64 kg ağırlık

Bakım gerektirmeyen hijyenik LifeTime filtre :  Hijyenik Lifetime uzun ömürlü filtre çok yüksek bir toz hapsetme kapasitesine sahiptir ve tüm ince partiküllerin % 99,98'ini filtreler

 

3'ü 1 Arada Tasarım (sadece Miele'de)


 
Her durumda en üstün esneklik
Miele Triflex HX1 süpürgenizin PowerUnit'i, esnek kullanım için hem üst hem de alt bölüme takılabilir. Bu şekilde düz mobilyaların altına kolayca ulaşabilir ve geniş alanları zahmetsizce temizleyebilirsiniz. Tek başına da kullanılabilen PowerUnit, araba koltuklarını veya evdeki koltukları hızlıca temizlemek için ideal yardımcınızdır. Triflex HX1'in konsepti, gereksinimlerinize göre tasarlanmıştır.
 

Erişim mesafeleri modu

En geniş kapsama alanı
Düz mobilyaların altını veya odanın tavanını temizlemek istediğinizde, Triflex HX1'in üst bölümüne monte edilen PowerUnit sayesinde süpürgeyi çok yönlü şekilde ve rahatça kullanabilirsiniz. Bu süpürge ile yatak ve dolaplarınızın altına kolayca ulaşarak evinizi kusursuz şekilde temizleyebilirsiniz.
 

Konfor modu

Zahmetsiz temizlik
PowerUnit'i Miele Triflex HX1 süpürgenizin alt bölümüne monte ederek geniş alanlarda kolayca çalışabilirsiniz. Bu şekilde uzun koridorlar veya geniş odalar gibi alanlarda rahatça temizlik yapabilirsiniz. Süpürge hafiflediği için elinizi yormadan kullanabilirsiniz. Çalışmalara ara vermek için süpürgede park etme fonksiyonu bulunmaktadır. 
 

Kompakt mod

Kolay kullanım
Salonunuzdaki koltuktan kırıntıları temizlemek veya araba koltuğunuzda toz almak mı istiyorsunuz? PowerUnit solo ile kolayca temizlik yapabilir ve bu süpürgeyi borusuz ve elektrikli fırça olmadan pratik şekilde kullanabilirsiniz. Hemen kullanıma hazır hale geldiği için hem zamandan tasarruf sağlarken hem de derinlemesine temizlik yapabilirsiniz.
 

Esnek şarj konsepti 

Çok yönlü ve konforlu
Rahat şarj etme olanağı sunan Miele Triflex HX1 süpürgenizi, istediğiniz şekilde yapılandırarak PowerUnit üstte veya altta olacak şekilde şarj edebilirsiniz. Duvar tutucusu için duvarda delik açmak istemiyorsanız kabloyu doğrudan aküye de takabilirsiniz. Süpürgenizi bıraktığınız yerde priz yok mu? Hiç sorun değil, akü cihaz dışında da şarj edilebilir.
 

Duvar askısı 

Mükemmel saklama 
Duvar tutucusu ile Miele süpürgenizi ve 3 parçalı aksesuarı duvar üzerinde muhafaza edebilirsiniz. Bu şekilde başka amaçlar için kendinize alan sağlamış olursunuz.
 

Kolay boşaltma (sadece Miele'de):

Kolay boşaltma
Miele Triflex HX1 elektrikli süpürgenizin toz haznesi mi doldu? Twist2open özelliği sayesinde tek bir döndürme hareketi ile hazneyi kolayca boşaltabilirsiniz. Hazne hemen açıldıktan sonra biriken tozu çöp kovasına dökerek hazneyi rahatça temizleyebilirsiniz. 

triflexfarklar.jpg (57 KB)


 
Model
Triflex HX1 Runner - SMUL5
Etiketler
Triflex, Triflex HX1, Triflex HX1 Runner, Triflex HX1 Runner -, Triflex HX1 Runner - Kırmızı, Triflex HX1 Runner - Kırmızı Kablosuz, Triflex HX1 Runner - Kırmızı Kablosuz Dikey, Triflex HX1 Runner - Kırmızı Kablosuz Dikey Süpürge, Triflex HX1 Runner - Kırmızı Kablosuz Dikey Süpürge Ek, Triflex HX1 Runner - Kırmızı Kablosuz Dikey Süpürge Ek Akülü, Triflex HX1 Runner - Kırmızı Kablosuz Dikey Süpürge Akülü, Triflex HX1 Runner - Kırmızı Kablosuz Dikey Ek, Triflex HX1 Runner - Kırmızı Kablosuz Dikey Ek Akülü, Triflex HX1 Runner - Kırmızı Kablosuz Dikey Akülü, Triflex HX1 Runner - Kırmızı Kablosuz Süpürge, Triflex HX1 Runner - Kırmızı Kablosuz Süpürge Ek, Triflex HX1 Runner - Kırmızı Kablosuz Süpürge Ek Akülü, Triflex HX1 Runner - Kırmızı Kablosuz Süpürge Akülü, Triflex HX1 Runner - Kırmızı Kablosuz Ek, Triflex HX1 Runner - Kırmızı Kablosuz Ek Akülü, Triflex HX1 Runner - Kırmızı Kablosuz Akülü, Triflex HX1 Runner - Kırmızı Dikey, Triflex HX1 Runner - Kırmızı Dikey Süpürge, Triflex HX1 Runner - Kırmızı Dikey Süpürge Ek, Triflex HX1 Runner - Kırmızı Dikey Süpürge Ek Akülü, Triflex HX1 Runner - Kırmızı Dikey Süpürge Akülü, Triflex HX1 Runner - Kırmızı Dikey Ek, Triflex HX1 Runner - Kırmızı Dikey Ek Akülü, Triflex HX1 Runner - Kırmızı Dikey Akülü, Triflex HX1 Runner - Kırmızı Süpürge, Triflex HX1 Runner - Kırmızı Süpürge Ek, Triflex HX1 Runner - Kırmızı Süpürge Ek Akülü, Triflex HX1 Runner - Kırmızı Süpürge Akülü, Triflex HX1 Runner - Kırmızı Ek, Triflex HX1 Runner - Kırmızı Ek Akülü, Triflex HX1 Runner - Kırmızı Akülü, Triflex HX1 Runner - Kablosuz, Triflex HX1 Runner - Kablosuz Dikey, Triflex HX1 Runner - Kablosuz Dikey Süpürge, Triflex HX1 Runner - Kablosuz Dikey Süpürge Ek, Triflex HX1 Runner - Kablosuz Dikey Süpürge Ek Akülü, Triflex HX1 Runner - Kablosuz Dikey Süpürge Akülü, Triflex HX1 Runner - Kablosuz Dikey Ek, Triflex HX1 Runner - Kablosuz Dikey Ek Akülü, Triflex HX1 Runner - Kablosuz Dikey Akülü, Triflex HX1 Runner - Kablosuz Süpürge, Triflex HX1 Runner - Kablosuz Süpürge Ek, Triflex HX1 Runner - Kablosuz Süpürge Ek Akülü, Triflex HX1 Runner - Kablosuz Süpürge Akülü, Triflex HX1 Runner - Kablosuz Ek,